Facebook Biologiczni.pl YouTube Biologiczni.pl Instagram Biologiczni.pl
Telefon Biologiczni.pl
przydomowe-oczyszczalnie

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Ruda Śląska.

Ruda Śląska to miasto położone w południowej Polsce, na Górnym Śląsku, w województwie śląskim. Mieści się w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP). Ruda Śląska powstała 1 stycznia w 1959 roku z połączenia miast Rudy i Nowego Bytomia. Z danych GUS z 31 grudnia 2020r. wynika, że miasto liczy 136 423 osób. W 2019 roku Rada Miasta zaczęła realizować plany Programu Ochrony Środowiska. Założenia tegoż programu to między innymi przyłączenie 64 budynków do sieci ciepłowniczej, czy zmiana ogrzewania w 142 lokalach. Przydomowe oczyszczalnie ścieków są również częstym wyborem wśród mieszkańców Rudy Śląskiej.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Ruda Śląska.

Ruda Śląska jest jednym z kolejnych miast, w której przydomowa oczyszczalnia ścieków cieszy się coraz większą popularnością. Właściciele gospodarstw domowych w Rudzie Śląskiej decydują się na takie rozwiązanie, gdyż technologii tej towarzyszą naturalne procesy biologiczne. A co za tym idzie, życie staje się bardziej ekologiczne, o czym powinniśmy pamiętać w tych czasach. System ten ma mnóstwo zalet, ale również wad.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków zalety.

Biologiczne oczyszczalnie ścieków są zdecydowanie nowszą technologią. Dzięki temu urządzenie, które jest montowane pod gruntem samo oczyszcza nieczystości. Nie trzeba więc martwić się, że w danym miejscu zalegają zanieczyszczenia. Należy jednak pamiętać o regularnym wywożeniu osadów. Kolejnym plusem posiadania tego systemu jest eliminacja nieprzyjemnych zapachów oraz niższe koszty eksploatacji, niż przy tradycyjnym szambie. Ruda Śląska i jej mieszkańcy coraz częściej decydują się na instalacje tego typu oczyszczalni koło domów.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków wady.

Zdecydowanie największym minusem przydomowej oczyszczalni jest koszt wykonania jej. Jednorazowo trzeba zainwestować sporą sumę pieniędzy, a na zwrot tego wydatku trzeba poczekać około 3 lata. Następna wada to przestrzeń. Potrzeba dużo miejsca, aby urządzenia rozłożone szeroko mogły działać tak, jak powinny. Te dwie wyżej opisane wady są często odstraszają potencjalnego kupca przed zainwestowaniem w system biologicznej oczyszczalni ścieków.

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ –> KLIKNIJ TUTAJ!