Facebook Biologiczni.pl YouTube Biologiczni.pl Instagram Biologiczni.pl
Telefon Biologiczni.pl
tychy

PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE ŚCIEKÓW TYCHY.

Tychy są miastem położonym w województwie śląskim. Miasto posiada prawa powiatu. Z danych GUS z 31 grudnia 2020 r., wynika że jest zamieszkiwane przez prawie 127 tysięcy osób. Tychy lezą w południowej części Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Aglomeracja zajmuję 27 miejsce pod względem ludności w Polsce i 37 pod względem powierzchni. Na terenie miasta znajduję się aż 150 ha zorganizowanej zieleni i 8 parków. Miasto od lat poważnie podchodzi do tematu ekologii i ochrony środowiska. Organizowane są różne wydarzenia, takie jak grupowe sprzątanie lasów czy pikniki ekologiczne. Posiada również sieć kanalizacji. Nadal jednak istnieję wiele gospodarstw rolnych, które nie zostały podłączone, głównie za względu na dużą odległość od centrum miasta. W takich przypadkach mieszkańcy decydują się na instalacje szamba betonowego lub plastikowego. Przydomowa oczyszczalnia ścieków to rozwiązanie, które również często jest wybierane.

PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE ŚCIEKÓW – TYCHY

Przydomowa oczyszczalnia ścieków to technologia, którą za zwyczaj stosuję się na terenach nieskanalizowanych. Ze względu na to, są bardzo dobrną alternatywą do zbiorników bezodpływowych (szamb betonowych i plastikowych). Jest to rozwiązanie zdecydowanie przyjazne naturze. Jeśli zdecydujemy się na montaż przydomowej oczyszczalni ścieków, musimy pamiętać aby dobrać odpowiednie urządzenia dla naszego gospodarstwa. Głównym kryterium będzie wybranie odpowiedniej przepustowości. Odpowiedni wybór sprawi że nasze urządzenie poradzi sobie z ilością produkowanych odpadów. Kolejnym elementem z którym musimy się zapoznać jest cena. Koszt montażu przydomowej oczyszczalni ścieków jest niewątpliwie wysoki. Wiele osób właśnie za względu na ten czynnik, rezygnuje z tego urządzenia i wybiera szambo betonowe lub plastikowe. Pamiętajmy jednak że podstawowy koszt jaki poniesiemy, zwróci się nam po 3-4 latach. Formalności jakie musimy załatwić to kolejny z minusów całej inwestycji. W końcu kto lubi papierologię? Musimy uzbroić się w cierpliwość i skomplementować specjalne pozwolenia na budowę.

EKOLOGICZNE ROZWIĄZANIE

Przydomowa oczyszczalnia ścieków to z pewnością, urządzenie przyjazne dla środowiska naturalnego. Zanieczyszczenia, które znajdują się w środku są poddane naturalnym procesom biologicznym, dzięki którym rozkładają się do postaci prostych związków mineralnych. W związku z tym są one całkowicie nieszkodliwe dla środowiska. Dodatkowo urządzenie jest wygodne i tanie w eksploatacji. Pozwala nam zapomnieć o konieczności systematycznego wywożenia ścieków i związanych z tym wydatkami.

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ –> KLIKNIJ TUTAJ!